| Star_1551 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu Metin2Ro : Ce ati recomanda dintre ninja arc si sura bm? Sunt foarte nehotarat.as vrea sa fac un caracter sa aiba doua m-uri si sa stau pe el sa dau in carti. dar ns ce sa fac sura bm sau ninja arc.happyPareri va rog... specificati si de ce ar trebui sa aleg.ninja arc sau sura bm.In duel stiu ca bate sura bm da nu imi place cum aratalaughing

3 răspunsuri:
| MasterIT a răspuns:

Stiu ca arata urat da asta e sura este mult mai bun.

| oOSaritaOo a răspuns:

Sura BM e cel mai bun. Îţi evoluezi protecţia şi mai o magie de atac sau spiritu şi dacă tot stai la lv mic să-ţi bagi cărţi... faci m mare protecţia şi când îi de crescut mergi direct în v2.

| BeCooL a răspuns:

Daca ai bani bagi frizura pe sura si gata big grin...
Daca nu ai atunci alege tot sura... ce rost are sa arati bine da sa nu faci nimic in duel mai bine sura si bun *parerea mea*