| JockerStoica a întrebat:

Intrebare legata de metin2 Privat: sal TPU eu joc metin2 privat si am fost ninja war si sura si acum sunt sura eu as vrea sa ma ma apuc ori de war ori de ninja dar nu stiu care este cel mai bun caracter la pvp as vrea sa stiu si eu acest lucru sa stiu pe ce caracter sa joc

6 răspunsuri:
| JockerStoica explică:

Joc Metin2guabina Romanul

| 2Pac3Furious a răspuns:

Ninja, war sad nu te fa war pentru ca, sword si two hands au cei mai multi. asa daggere nau mai nimeni ma rog fate ce vrei, asta este parerea mea

| Andutzu02 a răspuns:

Daca vrei mai mult la crescut war da ninja pe lama e bun in duel

| RoByWaR a răspuns:

Warrior e cel mai bun caracter daca stii sa il faci pe mental mult semi-om, forta si crtica pe iteme + arma de 2 maini buna! Pentru alte detalii legate de caracterul Warrior intreaba-ma pe id : robywar19! Funda?

| IamAnOnImUs a răspuns:

Acum depinde si ce mt2 privat joci cum ar fi la mt2 Hammer este war-ul cel mai bun pe Mt2 sagitta Samanul este cel mai tare pe Mt2 Leonises este tot war cel mai tare deci presupun ca si la tine este tot warul Noroc si spor la joc!winking

| Adryan2001 a răspuns:

Eu iti spun sa te apuci de war dar depinde ce pvp joci