| Softit a întrebat:

Am o intrebare: intr-un server de CS, daca apas, de exemplu pe H, cel mai frecvent, imi apare acolo ca am scrus: "intrati in serverul XX. XXX. XXX. XXX. YYYYY, oferim ADMIN gratis", si primesc BAN permanent. De la ce poate fi?

2 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

Inseamna ca ai Bindata tasta H... Intra in Cs la Optiuni/Keyboard si dai Use Deafult si poti apasa linistit pe H...winking

| ThisSummerIsZu a răspuns:

Ai intrat pe un server care ti a facut bindurile automate. solutia e simpla intra un C sau D sau alta partitie unde ai instalat cs ul apoi intri cstrike-->config(il deschizi cu notepad) si stergi de acolo bind urile cu problema adica : bind h say" intrati pe server etc, si asa faci cu toate bindurile cu probleme.