| BlackRipper a întrebat:

Cum iti deschizi un server online de minecraft? Avem bani pentru host si tot ce trebuie, dar nu prea stim cum sa setam serverul, comenzile, etc. Daca ne ajuta cineva cu acestea, ii dam admin permanent gratis.

Răspuns Câştigător
| RaspunsuriBune a răspuns:

Te rog sa imi dai funda! Pentru ca nu pot vorbi aici detaliat.Dai add la skype : antauri12 sau messenger : gabi4story dar preferabil skype.

| BlackRipper explică (pentru RaspunsuriBune):

Ti-am trimis invitatia. iti voi da funda daca voi vedea ca te pricepi happy

1 răspuns: