| jonydd a întrebat:

Am o intrebare la metin2 se pot bate si jucatori ca la un duel?

3 răspunsuri:
| Z4z4 a răspuns:

Da daca sunt amandoi peste elvel 15 se pot bate si li se scad viata si pot muri dar daca au sub 15 nu-i scade deloc viata asa ca nu are rost sa te bati

funda?

| drak3_6120 a răspuns:

Adica fara sa dai duel? daca la asta te referi...da se poate.Trebuie sa dai ESCAPE si apoi dai la optiuni si selectezi LIBER tongue

| sofianionut a răspuns:

Da daca au pe ste lvl 15 daca te pui pe liber numai ca iti cade gradu, viata, din alt regat inclusiv cei cu grad minus ex agresiv -crud dar daca te pui pe alianta.
FUNDA TE ROG