| Chocolate_8650 a întrebat:

HEY! Am o intrebare pentru cei care joaca Metin2. Unii jucatori se pot bate si fara duel si numele lor apare scris cu portocaliu.Cum pot face asta?

4 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Metin 2 este o idiotenie de joc si numele lor este cu rosu fiindca sunt cruzi deci au omoratr o gramada de jucatori si asa poti ataca pe oricine dar si ei pe tine

| ExTaZy a răspuns:

Pai este simplu...Dai ( Esc ), dupa dai la options - optiuni si dai pe a 3-a sau a 4-a varianta si de acolo dai pe liber...de cand n-am mai jucat metin laughing.si cand faci asta esti pe liber.si poti ataca pe cine vrei.happyDepinde de level happy

| Byanka26 a răspuns:

Da-mi si mie id tau ca si eu ma joc metin2.

| UtraMarine a răspuns:

Di fundita? in fine ce lv esti la metin2? astia sunt de lv 100 de aia

Întrebări recente