| NarutoSasuke46 a întrebat:

Am o intrebare legata de jocul ala pentru android numit pou.As putea sa il pun de pe calculator( fara sa-l descarc ) pe telefon? Si daca da, cum as putea face asta?

Răspuns Câştigător
| Gabriela_Bella_1999 a răspuns:

Pwai sa stii cati trebuie android la pc si pana acum eu nu stiu nici un pc care sa aiba

1 răspuns:
| NarutoSasuke46 explică:

L-am gasit pe interne de descarcat pe calculator dar mi s-a spus ca este un virus.Gasisem un joc sau o aplicatie pe internet pentru telefon, ziceai in ce retea esti si numarul de telefon siti puneau aplicatia sau jocul pe telefon si ma gandeam ca poate exista in genul asta si o cale pentru Pou