| Andreiwb a întrebat:

Am o intrebare legata de jocul "The Sims". Am instalat un Sims mai demult si l-am dezinstalat, dar nu si din ControlPanel doar i-am sters fisierele. Acum am gasit un alt Sims care imi place si cand vreau sa il instalez imi spune ca este o alta versiune a InstallShield-ului si sa o dezinstalez. M-am dus in Control-Panel si am vazut ca Simsul de mai demult este inca acolo si am dat uninstall dar imi da eroarea[-5005 : 0x8000fffff] Ce as putea face? Va multumesc [Sistem operare Windows 7]

1 răspuns:
| Sebastian98qw9 a răspuns:

Si eu am avut exact aceeasi problema cu Borderlands 1, dupa ce am sters fisierele si tot, nu puteam sterge install-ul din control panel.Eu as recomanda o reinstalare de Windows
p.s : mie mi-a dat aroare 1712.