| skyllet2000 a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2 pe servere private:cum fac ceilalti jucatori sa adauge bonusuri asa de bune intr-un item,adica eu adaugam bonusuri si apoi le schimbam, dar u ieseau asa de bune ca la ei.Ce fac ei ca sa bage bonusuri asa de bune? dau funda la primul raspuns bun

Răspuns Câştigător
| xiEra a răspuns:

Pur si simplu schimbi non stop-altii schimba 2 3 zile pe 1 item sa le iasa bine...eu am un hack bun pentru bonusuri care schimba singur-merge singur de la pc hacku schimba si cumpara bns automat..pana la 5 iteme deodata :)
uite tutorial facut de mine-dau hackul pe un multihack bun pentru private sau 1hitkiller sau 5 euro...cartela Orange-uite aici:
http://www.youtube.com/watch?v=9SPL_zE8OKI