| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de minecraft.
Deci intr-o casa de ame-a am pus o lanterna jack sau asa ceva si acolo a pornit ceva un om cu foc dar nu am vazut ce ca era foarte intuneric si a ars acolo in locul acela, apoi am iesit afara si cand am intrat in casa nu mai era materialul acela si a disparut omul sau ce a fost.
Credeti ca a fost herobrine?

Răspuns Câştigător
| PCcrafter a răspuns:

Pei,din moment ce Herobrine nu stie sa "se joace" cu focul, a fost un MOB nou adaugat in 1.5, dar nu-s sigur.Adresa mea de skype e "caldarus. cezar". (fara ghilimele)

3 răspunsuri:
| marius6543 a răspuns:

Nu am nici-un mod si eram pe peaceful si pe creative.

| AlexICAAlexel a răspuns:

Nu Herobrine exista doar daca joci cu moduri.dar niciodata nu stii

| PCcrafter a răspuns:

Pei,Herobrine nu stie sa "se joace" cu focul, deci n-a fost el. Uita-te daca ai vreun mod instalat, si daca n-ai avut, atunci e un MOB nou adaugat in 1.5.Contacteaza-ma pe adresa asta de skype daca il mai vezi. caldarus. cezar