| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au jucat GTA Bucucresti.Am ajuns la stagiul in care iubita lui Carl ia cumparat un cadou:un costum.Acum bara de progres cu Denise(iubita lui) e plina.La intalniri o duc ori sa ii arat cum dansez ori la plimbare ori la fast-food sau locuri unde ii plac.Cand Carl o saruta acum il ia de gat si nu il mai inpinge.Si dupa ce ajung in cercul rosu ea ma intreaba mereu ca vrea sa ma invite la o cafea.Eu ii zic ca da.Sincer nu stiu ce se intampla in casa.Intrebarea mea e: Ce o se mai intample? O sa o tina pana la nesfarsit asa? Funda happy

Răspuns Câştigător
| MaybeSomeone a răspuns:

Acest GTA Bucuresti, e sanandreas modat din cate vad =), Pai cam da atata se intampla, poti sa ii mai duci flori sau un *toy, din baia politiei ( stii tu ) dar in rest atat se intampla. In rest totul e boring innafara de faza cand treci cu prietenele lui carl pe langa casa Barbarei, si ea te urmareste cu un Monstercar si trebuie sa scapi de ea.