| intrebarreee a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca metin2 gx ...ma inregistreez si imi da acount facut cu secces si nu mi se trimite nici un email pe adresa de email... daca ma puteti ajuta cu vreun sfat sau cv funda!

1 răspuns:
| Vasilescu_Andrei_1992 a răspuns:

Frate, zice ca iti va trimite un email pentru validare? eu am mai intalnit metine pe care zicea ca imi trimite un email pentru validare dar cand mi-am facut cont zicea "Cont creat cu succes. Va puteti loga acum." si nu imi trimitea niciun email si cand intram in joc mergea sa intru pe cont. Ia incearca sa intri asa sunt sigur ca va merge.