| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare pentru gameri, știe cineva de ce jocul SAO S LEGEND nu merge jucat? Incerc să joc de ceva timp și nu pot să înțeleg de ce nu merge, adică trebuie să îl descarc mai întai, știam că pot juca și dacă nu este descărcat

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu juca petarda aia. E un p2win ordinar cu mecanici generice si gameplay prost. Is jocuri ca lumea bazate pe serie cum e Hollow Realizations si Fatal Bullet care chiar is faine.