| WALFMAN a întrebat:

Salut, am o întrebare pentru gameri, cine știe de ce google blochează jocul SAO'S LEGEND încerc să joc de ceva timp dar de fiecare data nu-mi da voie, spune că google blochează acest joc daca știe cineva alta soluție aștept răspuns, mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Solutia e ca jocul ala e facut de niste hoti care nu au drept de proprietate intelectuala,

| WALFMAN explică (pentru Wr3nch):

Mă gândeam că tu vei raspunde primul mai demult miai recomandat 2 jocuri ale aceleiași serii. Hollow Realizations și Fatal Bullet pe care am vrut să le încerc da trebuie să le descarc că să pot juca motivul pentru care caut și cer informații despre acel joc e findca este primul joc pe care l-am jucat online daca știi cumva cum pot să joc te-as ruga sa-mi spui daca nu te rog sami sugerezi mai multe jocuri online tias fii recunoscător MULȚUMESC