| ioniche35 a întrebat:

Am incercat sa imi descarc minecraft, l-am descarcat dar cand incerc sa intru imi da Bad Video Card Drives. Am incercat tot ce stiam dar nu imi merge, java fix nu am gasit sa descarc dar stiu ca mi-a zis cineva de unde il descarc. Cine stie de unde descarc java fix sau ce sa fac sa imi porneasca minecraft sa imi zica.

Răspuns Câştigător
| danytero a răspuns:

Ceea ce spui tu nu e de la java. Trebuie sa dai un update la placa videohttp://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us incearca aici.