| gzackfn a întrebat:

Am o intrebare pentru jocul csgo am loat cooldown 7zile si am silver elit master in timpul a celor zile ma poate deranka?

Răspuns Câştigător
| Adrian926a a răspuns:

Rankul poate fi modificat doar daca pierzi sau castigi pe competitive.
daca tu ai luat cooldown 7 zile inseamna ca nu poti juca competitive 7 zile, ceea ce inseamna ca nu o ti se modifice rankul.

| Adrian926a a răspuns (pentru Adrian926a):

Rankul poate fi modificat doar daca pierzi sau castigi pe competitive.
daca tu ai luat cooldown 7 zile inseamna ca nu poti juca competitive 7 zile, ceea ce inseamna ca nu o sa ti se modifice rankul
big grin

| gzackfn explică (pentru Adrian926a):

Ms