| AIPS a întrebat:

Am o intrebare:va rog frumos sa-mi spunetisadla lady popular mi-a schimbat cineva parola si as vrea sa dau la ti-ai uitat parola?
am dat si am pus fiecare informatie si zice ca emailul si userul nu coincid de ce?

Răspuns Câştigător
| DANNA_9924 a răspuns:

Posibil ca cineva sa iti stie emailul si la schimbat da-mi mailul tau si incerc sa te ajut

1 răspuns:
| Alexa_7965 a răspuns:

Pai poate cand ti-ai facut contul ai pus alt email, nu cel pe careb l-ai incercat acum.Nu stiu daca am dreptate