| biutzacool12 a întrebat:

Mi-am facut cont pa lady popular si am uitat userul si parola cum sa fac sa imi amintesc?

2 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Daca atunci cand sa te loghezi apare sa-ti bagi userul si parola nu ai cum sa te mai salvezi.numai daca dai la mi-am uitat parola si pui emailul tau cu care te-ai inregistrat asta in caz ca iti cere emailul nu username-ul, bafta big grin

| MihaelaAndreea a răspuns:

Auziti dar daca am uitat adresa de email nu ma lasa sa vad parola ce ma fac?