| yoanayd a întrebat:

Am o mare problema cu care ma confrunt de cateva zile.Calculatorul meu nu stiu ce a patit,il deschid normal, porneste dar ramane blocat pe acel clasic fundal albastru cu mesajul "Windows is starting up..."si asa ramane, orice as apasa nu functioneaza.Am incercat sa reinstalez windows-ul dar la fel nici o sansa.Nu imi citeste cd-ul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa bagi cd-ul cu windows, apoi opredti calculatorul.La repornire boot-ezi windows-ul.Iti va aparea pe negru cd boot attapi sau cam asa ceva.Atunci cand primesti acel mesaj apesi tasta space.

| ionutboss08ia a răspuns:

Expert in cibernetica, calculatoare, hacker, parole, expert in calculatoare si in parole site pentru contact contactati-ma aannonymous46@yahoo.com,tel; 0753839806

| GeorgianLasVegas a răspuns:

Aha...Mi se pare mie sau ai parola la Pc? Daca ai parola la Pc si nu mai iti arata sa o bagi, mai da niste rr la pc si pana la urma o sa mearga happy si cand intri, intra la Control Panel/Users Account si stergi parola happy sa nu o mai ai happy... Din cate stiu asa am facut eu cand am patit asta happy Si daca o sa functioneze lasa-l fara parola o perioada si instaleaza tot ce iti cere(Update) happy
Multumesc! Funda?