| anonimus110000 a întrebat:

Am o nelamurire... Nu stiu ce sa aleg intre Allview p8 energy si Acer zenfone selfie... Chestia e ca as alege energy dar am citit la descrierea lui ca inchide aplicatiile singur. Asta inseamna ca nu imi raman in bara? Nu tre sa glisez sau e o functie speciala?

1 răspuns:
| LaccboGaming a răspuns:

Eu din start am spus-o si am mai spus alege Acer zenfone fac niste telefoane bune si Allview nu am avut experiente cu el dar nu cred ca face aceste figuri.