| Iustinian_Ciornei_2000 a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg dintre OnePlus One sau Allview P8 Energy Pro. Ma puteti ajuta in functie de pret, calitate, performanta sidesign?
Va rog.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P8 Energy Pro deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=6327&idPhone2=7999

Toate cele bune!

Îţi doresc un Paște Fericit!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

5 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Designul s relativ, aici ma refer ca mie-mi place Allview tie One plus one. (Am presupus)
Iar in orice situatie lasa Allview deoparte. Cea mai proasta gama de telefoane, si mai ales cea mai proasta firma.

| Iustinian_Ciornei_2000 explică (pentru Pool77):

Nu e cea mai proasta gama de telefoane. Si chiar trag mai tare spre One Plus One.

| Iustinian_Ciornei_2000 explică (pentru Pool77):

Deci. Tu ce ai alege?

| Pool77 a răspuns:

One plus one, un terminal super ok.
Mult mai bun decat Allview, aici ma refer la faptul ca Allview sta prost la partea cu service si nu numai.
Deci eu as alege mai bine un Lumia sau Huawei orice dar nu Allview.

| alexandrualind a răspuns:

Cred ca mai bine iti iei Allview OnePlus One