| unNik a întrebat:

Am o placa de baza MSI G41m P28 si vreau sa iau un procesor nou dar grava problema e ca nu suporta decat socket 775. V-as ruga sa-mi recomandati cam cele mai bune procesoare pentru placa mea si daca se poate sa fie ceva in raport calitate pret.(ca placa video e un Gt430)

Dau funda!big grin

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un procesor bun ce l-am avut si eu cand foloseam 775 (am trecut la 1155) afost Intel e5800. Se pare insa ca nu se mai produce. In general 775 este pe duca. Iti recomand asta: http://www.compari.ro/......p44162411/