| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am browserul Google Chrome, Windows 7 si cand dau sa descarc ceva, nu pot sa descarc, nu mi-l recunoaste..Am incercat sa descarc alt browser, dar nu pot tot din cauza asta! uitati poza : http://postimg.org/image/khrizug6r/
Dau fundita e urgent!

1 răspuns:
| Georgemy2 a răspuns:

Intra pe internet explorer si descarcati mozila sau safari s-ar putea ca google chrome sa nu fie compatibil cu windows-ul tau sau cu pc, nici mie nu-mi mai merge google chrome folosesc mozila si merge foarte bine. Funda?