| KrIsTiAnKrIsTy a întrebat:

Am o problema am o placa de sunet Sound Max digital Integrated Audio driver!

Am descarcat multe drivere niciunul nu merge de ce?

Am nevoie de ajutor rapid!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Unele drivere nu se instaleaza automat si de cele mai multe ori creeaza probleme. S-ar putea ca in cazul tau sa fie nevoie de solutii altenative. Adica, sa gasesti exact modelul de driver potrivit pentru placa ta de sunet si sa o instalezi cu mai multa interventie din partea ta. Vei primi mesaj pe privat, caci voi incerca sa te ajut. Fii cu ochii pe sectiunea "Mesaje".