| cristiano08cristy a întrebat:

Am laptop toshiba satellite c650d-10e. l-am luat fara drivere si le-am descarcat de pe net dar nu pot sa imi instalez sunetul. am placa de sunet Conexant High Definition Audio 24 bit. am incercat sa caut driver cu everest dar nu imi apare audio adapter. ajutorbig grin

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Daca nu e in garantie deschide placa din spate de la laptop si uitate ce placa de sunet ai

| kevincosty a răspuns:

Si de ce nu mergi pe pagina principala de Toshiba si cauti?
http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/generic/SUPPORT_PORTAL/
Sau poate ai doar nevoie de Realtek Driver.

| foxi a răspuns:

Driver gasesti cu google, pe saitul producatorului!

| TheDarkness a răspuns:

Salut! Si eu am acest laptop. La fel ca tine duceam lipsa de drivere dar dupa nopti de cautare am gasit un sait cu toate driverele pentru acest laptop http://www.all-driver.com/......ivers.html

| cristiano08cristy explică:

Am descarcat driverul si realtek driver si tot nu am sunet. dar nu inteleg de ce gasesc placa de sunet cu everest