| BadBoy05 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul cand il pornesc se incarca totul decurge norma imi apare welcom dar cand ar trebui sa imi apara desktop-ul cu toate iconitele cu my computer...etc nu imi apar, apare doar tot ecranul negru si sageata de la mouse.Sageata de la mouse o pot misca dar nu pot face nimic deorece nu imi apare absolut nimic doar ecranul negru cum v-am mai spus. Poate fi vorba de un virus?

Răspuns Câştigător
| marius101101 a răspuns:

Reinstaleaza widows-ul e cea mai buna solutii e posibil sa ai un virus destul de puternik ca trojanul si ti se poate arde pc sau hardul Funda!

| BadBoy05 explică (pentru marius101101):

Mersi ai avut dreptate

1 răspuns: