| XgAmE a întrebat:

Am o problema cu cheat engine 6.1 Il deschid dar cand dau click pe imaginea aia care iti alegi ce proces sa deschizi imi da o eroare (eroarea aceea cu don't send, send etc...) iar daca dau pe don't send se inchide cheat engine. Niste solutii?

1 răspuns:
| dge18 a răspuns:

Downloadeaza ce-l mai nou cheat engine si scrie eroarea pe google! Exemplu: Cheat Engine 6.2 Don't Send. Si o sa scrie pe undeva fix happy si o sa-ti faci problema. Bafta.