| HosDavid99 a întrebat:

Am o problema cu contul meu Blizzard, cineva a schimbat adresa de email dar nu am fost eu si nu ma pot loga cu Emailul meu Problema. e ca am avut jocul Cod Mw si am cumparat-o dar problema mare e ca am avut vreo 200de ore jucate in el aveti vreo idee cum o pot recupera contul am incercat sa scriu la Blizzard dar nu am primit raspuns Multumesc Anticipant

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Doar sa astepti sa raspunda ei, alta solutie nu e. De asta e bine sa ai autentificare in 2 pasi cu sms.