| Hornea_Andrei_1999 a întrebat:

Am o problema cu counter strike 1.6, nu stiu ce i-am facut si acum apare asa :
http://imageshack.com/a/img924/6558/lKuj51.png
l-am dezinstalat, instalat iar, am descarcat alt counter strike, dar imi apare la fel

2 răspunsuri:
| VostoKK a răspuns:

S-ar putea sa ai un fel de virus combinat cu slow hacking, care iti forteaza rezolutia la cat e. Mie, unul din asta imi facea jocul sa-mi dea crash si-mi modifica meniul, iar daca il reinstalam, facea la fel.

Dai pe start, si scrie %AppData%, apasa enter, si vezi daca exista vreun folder cu un nume mai ciudat, cum ar fi c34npzxh0. Sterge-le pe toate

| Hornea_Andrei_1999 explică (pentru VostoKK):

Nu am gasit nici un folder cu acel nume