| StyNk0 a întrebat:

Am o problema cu Counter-Strike Source si cu Global Offensive... instalez jocurile... apoi cand dau click pe desktop mi se incarca si nu imi intra in joc.Am setat si compatibilitatea si tot nu merge.Nu stiu ce are, cand aveam Win XP imi mergea (Cs:s) iar acum am Win 7 x32 si nici Cs 1.6 nu imi merge prea bine. Funda

6 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Creca este de la config?
Ori trebuie instalat driverul ca sa mearga mai bine!
La win7 el retine jocurile ori de la notificari, sistem?

| StyNk0 explică (pentru Mihail2020):

Ce-s cu semnele de intrebare? Nu am inteles ce vrei sa zici

| Mihail2020 a răspuns:

Adica cs-cstrike-config creca nu merge.
Ori este din sistemul de windows cel mai probabil 95% stiu sigur ca este din windows.
Ce vreau sa zic cu semnul de intrebare? simplu nu-s 100% sigur eu sunt la 50-50% nu stiu fiecare problema.
Daca arata-i o imagine sau ceva de genu ce iti aparea poate stiam ce problema ai asa nu prea stiu.

| StyNk0 explică (pentru Mihail2020):

Si ce ar trebui sa fac ca sa imi mearga? Reinst Win?

| RoberTBaaH a răspuns:

La Global Offensive exista un motiv... Iti trebuie Steam.winking

| StyNk0 explică (pentru RoberTBaaH):

Nu imi trebuie niciun steam(oricum il am instalat) tot asa imi face, imi intra... se face ecranul negru. se incarca si apoi imi iese (am sistemul destul de bunicel zic eu... daca imi merge CoD Blac ops 2 si fifa 13)