| r4zor a întrebat:

Am o problema cu cs. cand dau exec la cfg imi apare in consola fps meu. si nu pot vizualiza altceva pentru ca apare intruna si nu se mai opreste. adica daca se modifica putin cfg apare in consola. ca sa intelegeti mai bine apare de 2/3 ori pe secunda!

2 răspunsuri:
| YoDeNnYsS2012 a răspuns:

Pai sa iti spun ceva r4zor scrie in cons exec.nume.cfg asa daca nu vreai sa nu-ti mai apare scrie in cons net_graph 0 sau incearca 1 2 3 nu mai stiu prea bine cred ca te-am ajutat Funda?

| r4zor explică:

Mda, nu asta e problema, net_graph apare in stanga, dar eu am o comanda in cfg care face sa`mi apara fps in consola... si apare la fiecare modificare si nu am fps constant, se modifica repede, as vrea sa stiiu care este aceasta comanda ca sa o sterg!