| aditzzza a întrebat:

Am o problema cu daemon tools.am luat toate daemonurile dar nici unu nu functioneaza.sad am instalat, merge tot. dar nu deschide imaginile.sad stiu sa lucrez pe el daemon dar de data asta nu stiu ce are.straight face

poate o fi de la windows: Xp SP3? plz aju

2 răspunsuri:
| ioionutbest a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar imaginea pe care vrei sa o deschizi nu e buna.Incerca sa o dezarhivezi cu winrar daca il ai daca nu downloadeaza-l. Dezarhivara se face prin click dreapta extract files

| aditzzza explică:

Deschid*