| Mihail2020 a întrebat:

Am o problema cu FIFA 07.
Vreau sa joc LAN direct din IP cand dau host sau connect imi apare eroarea asta Connection attempt Failed.
Cum sa rezolv asta cine imi zice ii dau FUNDA REPEDE.

Răspuns Câştigător
| EmyChirilianu a răspuns:

Trebuie sa dai host in acelasi timp cu cel cu care vrei sa joci, daca nu dati in acelasi timp dupa 5-10 secunde iti va da eroarea aceea(Connection attempt Failed).

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Deci daca esti sigur ca aveti acelasi fisier "fifa.db" (folderul jocului/data/cmn) atunci trebuie sa va sincronizati pentru a putea juca (dati unul HOST iar celalalt CONNECT simultan).