| unu111cool a întrebat:

Am o problema cu FIFA 13.Acum ceva timp cam un an si ceva ma jucam FIFA 13 pe cerinte medii fara probleme, imi mergea bine iar acum m-am hotarat sa-l iau iarasi dar acum imi cam merge sacadat tot pe cerinte medii, chiar nu stiu de ce, daca ati putea sa ma ajutati...Nu am reinstalat windows-ul iar FIFA este acelasi.

3 răspunsuri:
| CodeLights a răspuns:

Toată lumea știe că fifa 2013 cam face figuri pe plăcile video nVIDIA dar și amd!
Dacă îți place așa de tare jocul fifa de ce nu mergi la altex să-ti cumperi Fifa 2014 cu update-urile la zi plus de asta joci online cu toată lumea din totă lumea!
Plus că e fără viruși și alte bazaconii!

| CodeLights a răspuns:

Mai ales că are prețul de 40 ron!

| yonutz13snp a răspuns:

Eu am avut o problema asemanatoare, din cauza unor drivere mai vechi, am instalat cea mai noua versiune(cu programul SlimeDrive), sper ca te-am ajutat, lasa un coment sa stiu daca ai reusit