| george9510 a întrebat:

Am o problema cu fifa 13 deci incep sa urasc jocul asta ma streseaza maxim joc la professional de la fifa 2004 si mereu castig dar acum e stresant rau de tot nu mai pot sa fac nimic calculatoru' face tot orice pasa dau o intercepteaza orice sut il blocheaza daca alerg vine din spate de la 10 m si alearga mai repede ca mine imi ia fata nu pot sa fac nimic dau cu tastatura de pereti cand vad faze din astea imposibile la 11 12 nici la world class nu facea asa ziceti-mi ce naiba sa fac ( sa nu veniti cu raspunsuri TAMPITE de genu: Joaca la Semipro Joaca PES care e o MARE PORCARIE sau mai stiu eu ce ca ma enerveaza raspunsurile astea si le tratyez ca atare)

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Haha, in ani creste si experienta jucatorilor asa ca aici nu o sa mai joci pe pro si o sa joci pe amateur.
Bafta!

| george9510 explică (pentru MihaiGe):

Nu prea cred ca o sa joc pe amateur poate ca o sa cresca si experienta jucatorilor dar si experienta mea creste asa ca o sa joc in contiuare pana imi iese...

1 răspuns: