| IovanIulian a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome! Cand intru pe youtube imi apare un chenar cu anunturi si daca vreau sa il inchid se reincarca pagina! ce pot sa fac ca sa nu mai apara? dau fundabig grin

3 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Instaleaza din magazinul de extensii chrome, "Addblock Pro"

| IovanIulian explică (pentru Nelu62):

Dar nu sunt reclamele acelea care apar la unele videclipuri la inceput pe care le poti inchide dupa 5 sec! Apare un chenar cu reclame big grin si am Addblock dar nu versiunea Pro!

| Nelu62 a răspuns:

Poate te ajuta AdvCleaner (nu necesita instalare):
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=55&lid=5871