| ionucmarele a întrebat:

Am o problema cu jocul 9dragons asta nou de la GamesCampus mi l-am descarcat si eu, l-am instalat si l-am updatat dar cand sa intru in el imi apare o imagine neagra simi iese din joc. Ce sa ma fac mai demult cand cand a fost la celelalte firme mi-a mers.Am crezut ca l-am instalat gresit asa ca l-am reinstalat de mai multe ori pana ce o data mi-a mers, m-am jucat dupa aia am stins pc si a doua zi cand sa intru din nou iarasi nu mi-a mers. Ce sa ma fac sun exasperat va rog ajutati-ma dau funda vot tot ce vreti va rog mult spuneti-mi ce sa fac ca nu stiu.

Răspuns Câştigător
| 123alex123 a răspuns:

N-am nevoie de funda eu doar iti zic.Deci sa recapitulam ai zis ca ai reusit sa joci ok da dupa aia ai esit si nai mai putut ok si y ostiu de jocul asta 9dragon si stiu ca nu prea merge el in general.Insa depinde si cum ai esit dupa el, depinde si cum ai intrat pe el pentru ca si mie mi se intampla uneori la unele jocuri deci ai mai multa grisa cum intri si nu doar atat si cum iesi.Nu uita acest joc costa bani $