| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu jocul Injustice Gods Among Us pe telefon.Pentru a nu mai astepta sa se incarce energia echipei,am setat telefonul cu o zi inainte, iar energia s-a incarcat pe loc.Acum,cand am setat la data de astazi, energia este la 0 si nu se mai incarca deloc.Ce sa fac sa fie totul ca la inceput?

3 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Reinstaleaza jocul! happy

| MisterSTAG a răspuns (pentru Z3R0H0uR):

Daca il reinstalez pierd toate salvarile jocului?

| Z3R0H0uR a răspuns (pentru MisterSTAG):

Cred ca da, doar daca salvarile sunt depozitate intr-un anumit fisier si tu sa le salvezi. Cauta fisierul unde a fost instalat jocul. happy