| SnowBal a întrebat:

Am o problema cu jocul l4d2 am instalat o mapa numita deathcraft 2 si cand intru sa o joc mi se inchide jocul si imi da o enginer error:,, 1300/ - weapon_melee_spawn: UTIL_SetModel: not precached:
models/weapons/melee/w_bat.mdl" va rog daca stie cineva ce trebuie facut chiar am nevoie de ajutor.

2 răspunsuri:
| Anonimul3315 a răspuns:

Salut! Am observat ca ai pus intrebarea asta tocmai in august. Vreau sa te intreb si eu daca ai rezolvat problema ca si eu mi-am bagat mapa si arata acelasi lucru. Daca ai rezolvat imi zici si mie?

| SnowBal explică (pentru Anonimul3315):

Da am rezolvat-o am cumparat de pe steam jocul pentru ca altfel nu o sa mearga ii lipsesc componente jocului deoarece este piratat.