| Casiana a întrebat:

Dupa ce intru pe messenger dupa cateva minute, imi apare RUN TIME ERROR si se inchide, l-am instalat din nou si tot asa... Ce poate avea? Daca mai aveti nevoie de detalii intrebati-ma! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

Acea eroare trebuie sa aiba si un cod, cauta codul pe google si ai sa gasesti de la ce poate fi!

3 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Cred ca poate fi un virus.....scaneaza computerul cu kasperski si reinstaleaza messu din noi

| jedi_8834 a răspuns:

Este o eroare in windows...trebuie reinstalat

| CevaNormal a răspuns:

Asigurate ca nu ai virusi, dar te sfatui sa iai o alta versiune de mess, poate aia de la tine e virusata, si instaleaza din nou,