| ZaKid a întrebat:

Am o problema cu jocul Mafia 2.
Chapter 1 merge foarte bine si se vad culorile...
Insa de la Chapter 2 de cand ajunge acasa nu se mai vad culorile.
Se vede alb-negru si se aude un sunet asemanator cu bataile inimii.
Ceva idei?

5 răspunsuri:
| Cosmin876 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, faza e ca iti scade viata la 1 degeaba ti-o regenerezi ca iti scade iar incontinuu reinstaleazal pana merge ca asa am facut si eu

| VadMelodii a răspuns:

NU este un bug, trebuie sa ajungi la chapter 6, dupa ce termini chapterul 6 o sa ti se vada colorat.

| ZaKid explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=hBEt1Vzhk-o

Exact asa mi se vede.

| Valy_Pitigoi_1994 a răspuns:

Stai linistit asa e jocu' pana ajungi la chapter 4 trebuie sa joci asa. dupa o sa se vada bine....Nu trebuie deloc sa il dezinstalezi si sa il instalezi iar. Sper ca te-am ajutat

| alex11x a răspuns:

Salut,am exact raspunsul tau si mie mi-a facut asa dar l-am rezolvat pana ajungi la chapter 4 nu ai ce sa i faci bine poti sa mananci ceva de la bar dar o sa-ti creasca viata dar scade daca nu ajungi la chapter(capitolul)4. Fundita?sad