| Rapidistu07 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu Mafia 2, se vede tot ecranul negru dau se aude cand intri in el meniul etc...
Dau funda la cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza nVIDIA physX (chiar daca ai placa video de la AMD). Am avut aceeasi problema.

| Rapidistu07 explică (pentru anonim_4396):

Frate tot nu merge, am instalat programul dar degeaba, daca poti sa imi lasi fb tau sau id.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rapidistu07):

Nu am nici fb nici id de messenger. Asta e o problema din PhysiX 100%. Daca nu merge atunci nu ai PC destul de puternic pentru a rula jocu. (app dupa misiunea cu inchisoarea apar niste erori care reduc dramatic FPS`ul de la 60 la 10-20- care se rezolva tot cu reinstalarea PhysX) Sorry daca nu`ti merge, mai mult n`am ce sa te sfatuiesc.