| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul meu.
Cand intru intr-un joc la inceput se aude un bazait in boxe.
Si datorita faptului ca in jocuri se aude acel bazait daca ma uit la film se aude bazaitul si se blocheaza, ce ar trebui sa fac?
In afara de a ma lasa de jocuri ar mai fi vreo solutie?
L-am dus in service, au rezolvat problema, iar dupa ce am inceput sa ma joc iar se auzea sunetul ala si iar au aparut problemele.
Acesta este laptop-ul: https://www.emag.ro/......D9T7R3BBM/

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Poti sa faci un filmulet sa vedem cam care ar fi problema? E cam greu de "ghicit". Pot fi probleme de genul conflict de harwdware/software, poti avea alte aplicatii instalate, poate fi o chestie de la driver, fire "desfacute" etc. Multe cazuri. Ce au scris pe foaia de la service? Iti face doar in jocuri si in filme?