| Wehrmacht a întrebat:

Am o problema cu League of Legends. Intru in joc la meniul de logare si cand vreau sa ma loghez imi apare un fel de eroare si imi zice The internet site you are about to view uses a certificate that has expired of is not yet valid.Do you wish to proced? daca dau yes imi apare inca odata daca dau yes si la ala si dupa aia imi da jocul o eroare: Conection Failure:Unable to connect to the PVP.net server.Eroare aceia cu internet site... nu este din joc imi apare deschisa in fereastra a windows-ului.

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Internetul foloseste anumit certificate sau aprobari pentru a pune in miscare anumite lucruri gen contorizare timp si tafic citirea adreselor ip care iti travenseaza calculatorul pagini de internet cryptate si alte chestii de genul asta.Aceasta problema o poti rezolva sunand la firma de net ei iti vor da mai multe detalii cu ce sa faci sau o sa o rezolve ei direct.