| DroGhy a întrebat:

Salut am si eu o problema cu pc-ul...Imi apare o chestie care nu imi da voie pe site-uri si alte din astea. Am reinstalat windowsul, am restartat biosul am dezactivat firewall si tot degeaba...
Imi apare: The Internet site you are about view uses a certificate that has expired or is not yet valid. Do you wish to proceed?

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Depinde ce browser folosesti.Incearca sa folosesti Google Chrome si vezi daca mai face asa.Sau ai putea sesiza problema la nivelul companiei de internet pe care o folosesti, printr-un e-mail sau un telefon eventual.
Sper ca am putut sa te ajut.