| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu microfonul: In windows cand vreau sa inregistrez ceva cu mic merge dar cand vreau sa il folosesc la cs merge dar spun playeri ca se aude dar foarte rau (nu este de la lag). Care stie rog un raspuns

2 răspunsuri:
| QeUz a răspuns:

Sal. S-ar putea sa fie ce la cs ca asa imi facea si mei dar eu mi-am luat cs merdiso si acum se aude bine. PS: Numai vorbi la micro in cs pentru ca le faci altora lag :X. Fundits`a?

| LupulSinguratic a răspuns:

Vorbesc in cs pentru ca joc JB (jail breack) si o sa iau in considerare raspunsul tau.