| Novac_Ciprian_1979 a întrebat:

Am o problema cu pc am sters din greseala Adobe Acrobat Reader DC - Romanian. Dar lan bagat la loc dar degeaba ca nu imi merge nici un joc.Va rog ajutati-ma !

Răspuns Câştigător
| Razvy12 a răspuns:

Zi mi un joc la care iti da eroarea asta

4 răspunsuri:
| Razvy12 a răspuns:

Ce eroare îți dă la jocuri? Din cate stiu acest program e pentru a deschide un document de tip PDF nu pentru jocuri

| Novac_Ciprian_1979 explică (pentru Razvy12):

Imi zice:is not valid win32 aplication

| Razvy12 a răspuns (pentru Novac_Ciprian_1979):

Nu are treaba cu asta, cauta pe net jocul la care iti da eroare si scrii acolo si iti da rezolvare

| Novac_Ciprian_1979 explică (pentru Razvy12):

Daca imi poti da un link ar fi minunat dar daca nu imi poti da eu tot iti dau funda

| Razvy12 a răspuns (pentru Novac_Ciprian_1979):

Zi mi un joc la care iti da eroarea asta