| catalin6234 a întrebat:

Am o problema cu resident evil 5 imi apare eroarea: A required security module cannot be activated.
This program cannot be executed (6000). dati-mi solutii ofer fuda.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Inchide antivirusul si firewall-ul si incearca din nou. Apoi da clic dreapta pe pictograma de joc, mergi la -> Proprietăți și clic pe tab-ul -> Compatibilitate, aici alegi în modul de compatibilitate pentru Windows 2000.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Trebuie sa inchizi antivirusul si firewall-ul si sa ai grija