| sooRYN a întrebat:

BUNA.Am o problema la fifa 2011 incerc sa intru in joc si imi apare eroarea asta"A required security module cannot be activated.
This program cannot be executed (6000)." ce ar trebui sa fac sa imi mearga?
... FUNDAwinking

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Curata registrii...si instaleaza din nou.si daca tot asa.ti-as recomanda un format. Registrii ii cureti cu Advanced System Care Pro sau TuneUp Utilities. daca vrei unul din programele astea 2 lasa-mi un private mesage!
Bafta!