| Nuță_Rafael_2000 a întrebat:

Am o problema cu unele jocuri, mai ales first person shooterele, spre exemplu C-OPS, in timp ce ma misc cu joystickul si mut camera sa tintesc, daca mut foarte brusc joystickul mi se,, dezactiveaza,,, intr-un fel nu imi mai apare joystickul pe ecran si trebuie sa pun iar degetul pentru. accesa joystickul(asta mi se intampla mereu si am telefonul ALVIEW X4 SOUL INFINTY L)

Răspuns Câştigător
| alexius10 a răspuns:

Ar trebui sa resetezi telefonul iar daca problema persista un telefon nou ar fi o solutie buna

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa te misti mai incet.